Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua. De câțiva ani, mama unei foste prietene ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua. De câțiva ani, mama unei foste prietene cu care ...

Bună ziua. De câțiva ani, mama unei foste prietene cu care am impartit o disputa, ma agresează verbal pe strada de fiecare data când ne întâlnim. Ce pot face?
Faceti o reclamatie la politie.