avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1056 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... contabilitate intreprindere familiala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

contabilitate intreprindere familiala

Buna!M-ar interesa foarte mult sa stiu in ce consta contabilitatea in cazul unei intreprinderi familiare.Din cate stiu eu se intocmesc urmatoarele:registru de incasari si plati,receptii,liste de inventariere.As vrea sa aflu totul!Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: MALAMUT , Consultant fiscal 22:04, 7 Februarie 2010
gasiti aici
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alegere cod caen costin1305 costin1305 Buna ziua, Doresc sa ma autorizez ca PFA. Voi presta un fel de consultanta pentru respectarea obligatiilor ce revin societatilor comerciale care genereaza ... (vezi toată discuția)
Documente financiare/contabile ale unei asociatii Alexandru Munteanu Alexandru Munteanu Buna seara, Care sunt documentele contabile si fiscale ale unei Asociatii (ONG)? Multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Contabilitate pas cu pas a unei if izabela 67 izabela 67 Bună ziua Vă rog să-mi explicati pas cu pas,cum se face contabilitatea unei IF,mai precis un bar. (vezi toată discuția)