Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... contabilitate intreprindere familiala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

contabilitate intreprindere familiala

Buna!M-ar interesa foarte mult sa stiu in ce consta contabilitatea in cazul unei intreprinderi familiare.Din cate stiu eu se intocmesc urmatoarele:registru de incasari si plati,receptii,liste de inventariere.As vrea sa aflu totul!Va multumesc!
gasiti aici
[ link extern ]