Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua ,unde gasesc arhiva TGACMT ANTRPRIZA 1 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua ,unde gasesc arhiva TGACMT ANTRPRIZA 1 timisoara

CONFORT
Denumiri anterioare: TCMT; TAGCMT

Judet: TM

Sediu, localitate creator: Timisoara

Operatorul economic (sediu): SC DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (Sat Luncani nr. 505, Comuna Luna, Judet Cluj, tel: 0759015057, 0371387446, tel. 0731309623, e-mail: office@arhivatorul.ro, adeverinte@arhivatorul.ro)

Anii Extremi: 1969-2018