avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1469 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua ,unde gasesc arhiva TGACMT ANTRPRIZA 1 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua ,unde gasesc arhiva TGACMT ANTRPRIZA 1 timisoara

buna ziua ,unde gasesc arhiva TGACMT ANTRPRIZA 1 timisoara
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:23, 9 Septembrie 2024
CONFORT
Denumiri anterioare: TCMT; TAGCMT

Judet: TM

Sediu, localitate creator: Timisoara

Operatorul economic (sediu): SC DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (Sat Luncani nr. 505, Comuna Luna, Judet Cluj, tel: 0759015057, 0371387446, tel. 0731309623, e-mail: office@arhivatorul.ro, adeverinte@arhivatorul.ro)

Anii Extremi: 1969-2018

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la autocamioane brasov și ... gigichiuda gigichiuda Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la Autocamioane Brasov și as avea nevoie de sporurile de acolo pentru pensie .Unde găsesc arhiva respectivă ? ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii ... Oanamoldovan Oanamoldovan Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii lucrați intre 1987-1991 la Termorep Hunedoara. Oare stiti unde am putea găsi arhivele pt a cere ... (vezi toată discuția)
Buna seara.. cumnata mea a lucrat in steagul roșu.si are nevoie ... Angy1963 Angy1963 Buna seara.. Cumnata mea a lucrat in Steagul Roșu.si are nevoie de adeverințe cu sporuri și grupa. Are o problema cu inundație și ultimele foi din ... (vezi toată discuția)