Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pentru perioada suspendata primesc concediu ? ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pentru perioada suspendata primesc concediu ? suspendare pt. ...

pentru perioada suspendata primesc concediu ? suspendare pt. medical
Fiti mai clar, contractul de munca nu se suspenda din motive medicale...