Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am un irlandez care vrea sa se angajeze in Romania
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am un irlandez care vrea sa se angajeze in Romania

Buna ziua! Am un irlandez care vrea sa se angajeze in Romania la un magazin online. Ce acte ii trebuie avand in vedere ca o sa lucreze din Irlanda pe o societate din Romania?
george-neagu, moderator
Acelasi ca si pentru un cetatean roman.