Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat dupa data pensionarii ce model de adeverinta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat dupa data pensionarii ce model de adeverinta trebuie ...

am lucrat dupa data pensionarii
ce model de adeverinta trebuie dus la casa de pensii ,adeverinta cu veniturile din fiecare luna sau adeverinta mediu privat
Adeverință cu veniturile realizate în fiecare lună pentru care s-a reținut și virat CAS.