avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1915 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat dupa data pensionarii ce model de adeverinta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat dupa data pensionarii ce model de adeverinta trebuie ...

am lucrat dupa data pensionarii
ce model de adeverinta trebuie dus la casa de pensii ,adeverinta cu veniturile din fiecare luna sau adeverinta mediu privat
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 22:11, 9 Septembrie 2024
Adeverință cu veniturile realizate în fiecare lună pentru care s-a reținut și virat CAS.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt pensionar din anul 2009. din anul 2011, am lucrat . inital ... vicamircea vicamircea Sunt pensionar din anul 2009. Din anul 2011, am lucrat . inital cu fractiune de timp 2h/ zi la firme cu capital privat. Ulterior, am ramas salariat, la ... (vezi toată discuția)
Recalcularea pensiei militare mfrincu mfrincu am iesit anticipat la pensie militara in anul 1999 cu pensie de serviciu cf ordonantei guv nr.7/1998, din august 2000 am lucrat cu vechime neintrerupta ... (vezi toată discuția)
Drepturi banesti calcul pensie teodor_teo65 teodor_teo65 Va rog sa imi spuneti daca la calculul pensiei se iau in considerare si drepturile banesti cuvenite de la alte firme la care lucrez cu contract de munca cu ... (vezi toată discuția)