avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1915 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Exista vre-o data fixa pentru cad inta somajul.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Exista vre-o data fixa pentru cad inta somajul.

Exista vre-o data fixa pentru cad inta somajul.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 21:55, 9 Septembrie 2024
Maxim 12 luni de la data incetarii c.i.m.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se procedeaza in cazul unei concedieri? irina_palt irina_palt buna seara!am si eu o rugaminte,dc se poate,angajatorul la cre lucrez vrea sa concedieze unul din angajati,i-a dat preaviz,si acum mia transmis ca trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Reinceperea serviciului dupa crestere copil de 2 ani theona theona PE DATA DE 24 APRILIE 2010 SE TERMINA CEI 2 ANI , SI AS VREA SA STIU CE TREBUIE SA FAC PENTRU A REINCEPE MUNCA (vezi toată discuția)
Partaj. coproprietar care nu vrea sa-si instraineze cota-parte. Adalbert Gabriel Gazdovici Adalbert Gabriel Gazdovici intr-un alt topic [b]stefanconst[/b] a scris: [quot]buna tuturor ,intervin si eu cu o problema legata de mostenire ,tatal meu este mostenitor dupa bunicul ... (vezi toată discuția)