Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pot să-mi dau demisia cat timp sunt in ccc? Firma la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pot să-mi dau demisia cat timp sunt in ccc? Firma la care am ...

Pot să-mi dau demisia cat timp sunt in ccc? Firma la care am contractul va fi absorbita de alta din strainatate, si care nu are nevoie de mine si nici eu de ei. Vreau sa mi iau acum toate documentele de la ei, nu sa umblu la anul sa i caut sa mi dea ceva.
Multumesc.
Evident, demisia este un act unilateral de voință!