avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1731 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In perioada 2004-2006 am fost in concediu de crestere ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In perioada 2004-2006 am fost in concediu de crestere a copilului. ...

In perioada 2004-2006 am fost in concediu de crestere a copilului. Aceasta perioada intra la vechimea in invatamant sau doar in munca?

Alte discuții în legătură

Spor de stabilitate natura natura Aș dori să cunosc cum se aplică legea 63/2011: lucrez în învățâmânt ca titulară din 1997,și am doi copii cu care am concediu de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua !in perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire ... ZSAM ZSAM In perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire copil . Aceasta perioada se ia in considerare pentru stabilirea gradatiei de vechime in ... (vezi toată discuția)
Acordare spor de stabilitate in invatamant luminuta luminuta Buna ziua, as dori si eu o lamurire in ceea ce priveste acordarea sporului de stabilitate de 15% in invatamant in urmatoarele conditii: Sunt angajata titular ... (vezi toată discuția)