Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Organizare concurs ocupare post unic in sistemul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Organizare concurs ocupare post unic in sistemul bugetar

Un post unic eliberat prin pensionare in sistemul bugetar poate fi scos la concurs in aceasta perioada? Multumesc
sultan gina, utilizator
Da, poate fi scos la concurs .