Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatia de proprietari efectueaza reparatii fara ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatia de proprietari efectueaza reparatii fara acordul proprietarilor

Buna ziua, intrebarea este legata de modul in care Asociatia de proprietari a decis sa inceapa o lucrare de reparatie a treptelor din fata blocului fara sa ne intrebe de asa ceva si deodata ne am trezit ca trebuie sa dam un avans insa nu ni s a prezentat deloc vreun plan/schita/cost pentru materiale/manopera.

Am gasit aici ceva www.avocatnet.ro/forum/discu... .
mordefoame2023, utilizator
Practic sunt mai mult curios daca este ceva ce putem face noi sau daca putem sa refuzam complet lucrarea atata timp cat nu cunoastem pretul lucrarii, schita, firma angajata.