Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am o problemă in anul 2005 cineva a făcut ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am o problemă in anul 2005 cineva a făcut acte ilegal ...

Bună ziua am o problemă in anul 2005 cineva a făcut acte ilegal de vânzare-cumpărare pe un teren .
mama nu a fost acolo.
nu a făcut carte funciară doar contract de vânzare cumpărare acel individ în 2005 a făcut asta la notar fără carte funciară,ce pot face ?noi il putem vinde acum la cadastru apare mama și fără sarcini , am plătit să îi facem cadastru ce pot face sa recuperez terenul?
0787725323, utilizator