Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua am divorțat acuma 14ani .Pot sa fac ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua am divorțat acuma 14ani .Pot sa fac partajul ?locuință ...

Bună ziua am divorțat acuma 14ani .Pot sa fac partajul ?locuință e cumpărată în timpul căsătoriei de noi doi dar banii proveneau din ordonanță data la servici ,eram căsătoriți atunci și aveam și 2copii
AM DREPT LA CEVA TINAND CONT CA AM CUMPARATO IN TIMPUL CASATORIEI SI ERAM CASATORITI SI SUNT TRECUTA SI IN CONTRACT.
da
Da, aveți dreptul.

București 2024
dar banii proveneau din ordonanță data la servici

ce ordonanta ?