Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dreptul muncii

Doresc schimbarea locului de munca in aceeași instituție cu scopul de a ocupa un post diferit în urma unui curs de reconversie profesională. Am acordul unde trebuie sa merg însă nu vor să îmi de-a drumul de unde vreau sa plec.
Postul actual este de asistent medical, postul unde voi merge este de asistent de laborator specialitate care sunt în curs de finalizare.
Ce baza legală mă poate ajuta?
Changes, utilizator