Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o reclamație la ...

Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o reclamație la ANPC Bistrița deoarece pe emailul lor nu se poate trimite,iar la fel cum pot să-mi recuperez banii de la firma Melarox Bistrița pt.o comandă neonorata.
Detalii
[ link extern ] /