avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 838 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o reclamație la ...

Bună ziua!doresc să știu cum pot să fac o reclamație la ANPC Bistrița deoarece pe emailul lor nu se poate trimite,iar la fel cum pot să-mi recuperez banii de la firma Melarox Bistrița pt.o comandă neonorata.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:59, 15 Septembrie 2024
Detalii
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Piese auto second-hand comandate pe internet cornel2003 cornel2003 buna ziua am comandat niste piese auto second-hand de la o firma de dezmembrari,iar cand am primit coletul am constatat ca doua din piese erau defecte am luat ... (vezi toată discuția)
Comanda depusa pe un site cu comert on line, neonorata cu motivul - greseala de soft Imihe Imihe As dori sa clarific o situatie, jenanta pentru firma, jenanta si pentru cumparator, dar face parte din riscurile afacerii. Am depus o camanda pentru ... (vezi toată discuția)
Cu ce ma poate ajuta protectia consumatorului? cristea85 cristea85 Buna ziua, Am comandat niste usi cu supralumina in iulie la o firma de specialitate din Timisoara, usi ce trebuiau sa-mi fie livrate si montate in 35 zile ... (vezi toată discuția)