Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Pensionar nerezident poate deschide cont ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Pensionar nerezident poate deschide cont CNPP? Mulțumesc, ...

Bună ziua,
Pensionar nerezident poate deschide cont CNPP?
Mulțumesc, Victoria Pop vmpop@yahoo.ca
Bună ziua,

Dacă doriți să vă transferați drepturile de pensie din străinătate și sunteți persoană nerezidentă este posibil.
Este nevoie să atașați și un certificat de viață în fiecare an.

av. Pleviț Anamaria