Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am închiriat o garsoniera cu contract de inchiriere ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am închiriat o garsoniera cu contract de inchiriere inregistrat ...

Am închiriat o garsoniera cu contract de inchiriere inregistrat la ANAF prin agent imobiliar,am plătit comision 50% si după 3 luni ciriasul a decis sa plece.
Pentru următoarea inchiriere îmi solicita comision de 25%,cum se procedează în aceasta situație ?
gasiti singur chirias
Agentul imobiliar nu va poate garanta perioada în care chiriașul decide sa locuiască în imobilul dvs.Cautati o Lta agenție cu oferte mai bune e o problema privind cererea și oferta nu aveți o problema juridica..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat