Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Semnare situatii financiare ale unei societati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Semnare situatii financiare ale unei societati

Situatiile financiare ale unei societati pot fi semnate de un angajat al departamentului contabil care nu este membru CECCAR?
Departamentul contabil poate fi condus de catre o persoana care nu este membru CECCAR?
george-neagu, moderator