Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Am declarat un titlu de proprietate ca ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Am declarat un titlu de proprietate ca pierdut in ...

Buna ziua! Am declarat un titlu de proprietate ca pierdut in MO. Dupa aparitia anuntului in MO titlul de proprietate a fost gasit. Este nul? Trebuie sa fac altul?
Dacă l-ați declarat nul, de bună seamă că așa este