Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua,vrem să cumparam o garsoniera care a fost ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua,vrem să cumparam o garsoniera care a fost donata ...

Bună ziua,vrem să cumparam o garsoniera care a fost donata propietarului ,ce riscuri sunt și ce putem face
Nimic. Dvs sunteți terți față de contract.
Cumpărați față nicio problema.
Și contractul de donație este un act de proprietate, reglementat de lege.