Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contestatie in anulare sau revizuire?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contestatie in anulare sau revizuire?

Buna ziua

As dori sa contest respingerea unui recurs ca nefondat.In acest sens doresc sa ma ajutati daca sa o fac prin contestatie in anulare sau revizuire.
Care credeti ca este calea de atac indicata?
Samulea, utilizator
Sansele sunt în general foarte mici În primul rand trebuie vazut dacă va incadrati în motivele limitativ prevazute în textul de lege.E greu de spus daca chiar cu av în acesta faza mai puteți face ceva, singur șansele sunt infime.I
Multumesc pentru raspuns , o sa uzez de toate caile de atac.