Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde se găsește arhiva Trustului General Constructii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde se găsește arhiva Trustului General Constructii Montaj ...

Unde se găsește arhiva Trustului General Constructii Montaj Minier antrepriza București, fiind necesar la eliberarea adeverintei de acord si spor vechime ?Mulțumesc.
Intrebati aici
[ link extern ] /