Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decontarea serviciilor turistice pe o societate poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decontarea serviciilor turistice pe o societate poate fi facuta de un salariat doar pentru membri de familie ai angajatului ...

Decontare servicii turistice de ca tre membri de familie ai angajatului
andamihalache, utilizator
In opinia mea, da.