Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna!la mine in scara functioneaza o asociatie de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna!la mine in scara functioneaza o asociatie de locatari intr-un ...

Buna!la mine in scara functioneaza o asociatie de locatari intr-un spatiu comun al tuturor locatarilor de pe scara! CUM PUTEM EVACUA ACEASTA ASOCIATIE DIN SPATIUL COMUN AL TUTUROR LOCATARILOR????
Asociatie de proprietari. Este alta asociatie decat cea din care faceti parte sau cum?