Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salut mia venit sa dau indemnizația înapoi ce ie de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salut mia venit sa dau indemnizația înapoi ce ie de făcut ...

Salut mia venit sa dau indemnizația înapoi ce ie de făcut
Buna ziua

Despre ce indemnizatie este vorba? Si de ce este subiectul legat de codul rutier?

care sunt motivele care au stat la baza cerererii de restituire?
Mia venit un plic .dela primărie .eu având indemnizația pe copil .acum mia venit după 6 luni sa platesc mai bine de jumătate de indemnizație inapoi.dece?

BogdanGri a scris:

Buna ziua

Despre ce indemnizatie este vorba? Si de ce este subiectul legat de codul rutier?

care sunt motivele care au stat la baza cerererii de restituire?

Pe acea hartie de la Primarie scrie ( sau ar trebui sa scrie ) de ce va cer sa restituiti indemnizatia . Poate ca s-a dovedit ca , de fapt , dvs. nu va cresteti copilul , nu locuiti cu el , e doar un exemplu . Sau - alt exemplu - ati lucrat in acest timp si ati castigat mai mult decat va permite legea .
CHKa, utilizator
As putea vorbi cu dumneavoastră în privat sa va pot trimite o poza cu foaia care mia venit poate dumneavoastră știți despre ce e vorba ?

CHKa a scris:

Pe acea hartie de la Primarie scrie ( sau ar trebui sa scrie ) de ce va cer sa restituiti indemnizatia . Poate ca s-a dovedit ca , de fapt , dvs. nu va cresteti copilul , nu locuiti cu el , e doar un exemplu . Sau - alt exemplu - ati lucrat in acest timp si ati castigat mai mult decat va permite legea .

Puteti scrie aici , pe forum , sau pe profilul meu pe mesaj privat ce scrie in acea adresa . Desigur , fara nici un nume de persoana , eventual nici de localitate .
CHKa, utilizator