avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1301 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna daca tata are o adeverinta cu acord gobal ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna daca tata are o adeverinta cu acord gobal obtinuta in anu ...

buna daca tata are o adeverinta cu acord gobal obtinuta in anu 2015 dar nu a fost depusa la casa de pensi , daca o depune acuma la casa de pensi va fi luata in cacul sau trebuie sa faca cerere pt o noua adeverintta conforma cu noua lege . va multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Refuzul de a emite decizia de pensionare marianpr marianpr Buna ziua, In cursul lunii Ianuarie 2015 socrul meu a implinit varsta de 65 ani ( varsta standard de pensionare ) a trimis prin posta cu confirmare de primire ... (vezi toată discuția)
Diploma studii superioare mc6 mc6 In perioada 2012 2017 am fost in pensie de invaliditate.La data depunerii dosar pensie invaliditate am depus diploma de faculatate ing.zi dar nu s-a luat in ... (vezi toată discuția)
Lucrul in acord negru daniel negru daniel Buna seara asi dori si eu niste sfaturi si indrumari, tata a lucrat la mina si a lucrat in acord dar nu am statele de plata de unde pot optine aceste acte si ... (vezi toată discuția)