avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1059 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau calmonie ? ...

Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau calmonie ? Sau plangere la politie ?
O cunostinta de familie mo acuzat in intermediu online de furt ! Dovezi exista convorbirea dupa internet
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 14:59, 3 Octombrie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, in civil.
Ultima modificare: Joi, 3 Octombrie 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! dacă datorezi banii unei persoane fizice,fără ... Erika087 Erika087 Bună ziua! Dacă datorezi banii unei persoane fizice,fără nici un document la mana,ma poate acuza de furt? Țin sa menționez ca a postat pe rețelele de ... (vezi toată discuția)
Acuzatii furt cristeariz cristeariz Buna ziua! Intr-o noapte am plecat intr-un sat vecin localitatii unde locuim, impreuna cu cativa prieteni. Am fost la o persoana pe care o cunosteam, am stat ... (vezi toată discuția)
Acuzata pe nedrept Viviana-Ramona Viviana-Ramona Buna,lucrez de aprox 4ani la o firma de confectii huse pt masini si in ultimul timp ma confrunt cu mai multe acuzatii de furt din partea unei femei rauvoitoare ... (vezi toată discuția)