Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau calmonie ? ...

Pot da in judecata pe cineva pentru dafaimare sau calmonie ? Sau plangere la politie ?
O cunostinta de familie mo acuzat in intermediu online de furt ! Dovezi exista convorbirea dupa internet
Da, in civil.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat