Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Decizie pensie 1976 lei ., din data de 08.08.2024. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Decizie pensie 1976 lei ., din data de 08.08.2024. Data intrare ...

Decizie pensie 1976 lei ., din data de 08.08.2024. Data intrare in drepturi-18.06.2024. Cand primesc CARD -250lei ( la 2 luni ) si pentru ce transe va fi alimentat ? Multumesc
Încărcarea cardurilor de alimente (tichete sociale) cu valoarea de 250 lei va începe din data de 15 octombrie

Citește mai mult la: [ link extern ]
NOTA ! Nu am primit cardul , cand il primesc si cu ce suma alimentat ?
Credeti ca noi stim cand il veti rimi? De ce nu intrebati la cei in masura?

Pentru anul 2024, calendarul acordării celor șase tranșe de câte 250 de lei va fi următorul:
februarie;
aprilie;
iunie;
august;
octombrie;
decembrie
Cornel Vasile, Consilier juridic