Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua am și eu o întrebare sunt an supraveghere ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua am și eu o întrebare sunt an supraveghere iar acum ...

Buna ziua am și eu o întrebare sunt an supraveghere iar acum ceva timp m-am certat cu vecinul Mia făcut dosar dar și-a retras plângerea la politie ce se poate întâmpla
Buna ziua,

Pentru ce infractiune vi s-a intocmit dosar penal?