Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Vreau sa intreb daca am 23 ani lucrati din ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Vreau sa intreb daca am 23 ani lucrati din care 8 ...

Buna seara,
Vreau sa intreb daca am 23 ani lucrati din care 8 ani cu handicap accentuat,nascuta in iunie 1976,oare as putea iesii la pensie cu 10 ani mai devreme?
Multumesc pentru raspunsuri !
Nu.
Trebuie să realizați 23 ani și 4 luni in condiții de handicap accentuat.