avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 200 soluții astăzi

Joi, 8 mai, are loc evenimentul: Dreptul proprietății intelectuale în raport cu salariații - Aspecte practice și provocări actuale. Participă →

Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ce solutii am in situatia in care nu am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ce solutii am in situatia in care nu am inregistrat ...

Buna ziua,
Ce solutii am in situatia in care nu am inregistrat la timp incetarea suspendarii unui contract de munca, suspendat pentru cresterea copilului pana la doi ani?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:22, 9 Octombrie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Inregistrati acum si transmiteti REVISAl-ul ...
introduc data corecta cand a incetat suspendarea sau data de astazi?
Persoana in cauza solicita si incetarea contractului de munca, cum procedez?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
introduceti data corecta cand a incetat suspendarea si apoi faceti incetarea c.i.m.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intoarcere din concediu crestere copil padicam padicam Buna ziua! Legat de noul revisal,este mentionat faptul ca,la preluare date din vechiul revisal,se preiau automat contractele active si contractele suspendate. ... (vezi toată discuția)
Salariata care nu se mai intoarce din concediu crestere copil de 2 ani ionela11 ionela11 salariata care nu se mai intoarce din concediu crestere copil Buna ziua, Avem o salariata care nu se mai intoarce la angajatorul de unde a plecat in ... (vezi toată discuția)
Suspendare cim neinregistrata in revisal patriciaadina patriciaadina am 2 angajati care se afla in concediu pentru ingrijirea copilului , unul din iulie 2011 , iar altul din sept. 2009 (s-a prelungit CIC pentru cel de-al doilea ... (vezi toată discuția)