Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Deschidere cont pe Asociație
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Deschidere cont pe Asociație

Bună ziua.
Am facut o Asociație împreună cu 2 prietene ca si membri fondatori, Asociatia este de binefacere, pentru copii, bătrâni și familii care provin din mediu defavorizat.
Doresc sa deschid cont în banca și mi se cere o cerere înregistrată la Min. Justiție ca și benefiar real al Asociației.
Ma poate druma cineva unde trebuie sa ma adresez și care sunt pași de urmat?
george-neagu, moderator