Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru viteză se poate ...

Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru viteză se poate anula procesul verbal pentru că mi-a fost scris greșit numele în procesul verbal Pintrijel Ieanis Ștefănel find scris în procesul verbal Pinhrijel Iednis Ștefănel !
CNPul e scris bine? Aveti un nume...neobisnuit