avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru viteză se poate ...

Mi-a fost reținut permisul de conducere pentru viteză se poate anula procesul verbal pentru că mi-a fost scris greșit numele în procesul verbal Pintrijel Ieanis Ștefănel find scris în procesul verbal Pinhrijel Iednis Ștefănel !
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 01:28, 20 Octombrie 2024
CNPul e scris bine? Aveti un nume...neobisnuit

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara , ieri seara am fost oprit de poliție rutieră , ... Brojba Alex Brojba Alex Buna seara , ieri seara am fost oprit de poliție rutieră , am fost legitimat , totul Ok , aveam viteza ( 116km\\h )pe un Drum național ( limita 90km\\h) ... (vezi toată discuția)
Permis retinut pentru depasirea limitei de viteza cu 69 km/h maseax maseax Va salut! Mi-a fost retinut permisul de conducere dupa ce am fost prins cu viteza de 119 km/h in localitatea Valea Calugareasca. Avand in vedere ca lucrez ca ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! am primit o amendă și suspendarea dreptului de ... NTvohub NTvohub Bună ziua! Am primit o amendă (29.12.2022) și suspendarea dreptului de a conduce, pentru viteză (118km/h în zonă de 50km/h). Am o nedumerire cu ... (vezi toată discuția)