Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... De ce fosta societate îmi spune că trebuie din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

De ce fosta societate îmi spune că trebuie din salariile compensatorii ...

De ce fosta societate îmi spune că trebuie din salariile compensatorii să îmi oprească impozit și toate taxele
Pentru ca asa spune legea - in speta , Codul fiscal .
Salariile comepnsatorii nu sunt scutite prin lege de retinerea taxelor.