Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Intr-un imobil reabilitat energetic proprietarii care ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Intr-un imobil reabilitat energetic proprietarii care si-au scos ...

Intr-un imobil reabilitat energetic proprietarii care si-au scos usile de acces spre logii platesc sau nu costul incalzirii?
Mai aveti intrebari? Mentineti topicul initial N. Balcescu !