Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vesnica problema Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vesnica problema Revisal

As dori sa ma ajute cineva ca sa dau si eu de versiunea misterioasa 1.0.0. pe care nu o gasesc nici eu precum nici altii.Va multumesc
adresa de email este bardi_ind@yahoo.com:(
1. Revisal-ul se poate lista pe hartie.
2. Adresele de inaintare nu sunt formulare tipizate aprobate de Ministerul Muncii sau Inspectia Muncii , asa ca in adresa se poate scrie actualizarile facute
3. Programul de preluare ofera mai multe informatii decat sunt afisate ...:)

P.S.
Revisal-ul a fost impus de Inspectia Muncii si Ministerul Muncii in 2006 si nu de catre ITM-uri .
Am o mare rugaminte la d-nul/d-na freeelis: eu am Revisal varianta 2.0.6. , rog daca puteti sa-mi spuneti pe ce meniu post sa listez salariatii in plata la o anumita data pentru o anumita unitate, ca eu nu am gasit.
Sau de unde pot lista orice altceva.
Nea Schweitser,
in revisalu matale de pe comp poti sa:
-fisierle (.xml) se citesc cu editor de html, aka word sau browser.
-in fisiere ai campurile si liniile, unde chiar poti modifica diverse date
-le poti memora si schimba chiar la ei pe portal
--pentru asta trebuie sa ai user si pass, sa dai raportarea lunara si revisalul online.
acolo poti vedea contractele, poti vedea orice. practic iti trebuie acel numar de inregistrare pe care ti-l da.
Buna ziua,
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie varianta 1.1.0 pe mail la malexbutnariu@yahoo.co.uk
ursuletroz a scris:

Buna ziua,
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie varianta 1.1.0 pe mail la malexbutnariu@yahoo.co.uk

am trimis programul ....:)