avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 652 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vesnica problema Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vesnica problema Revisal

As dori sa ma ajute cineva ca sa dau si eu de versiunea misterioasa 1.0.0. pe care nu o gasesc nici eu precum nici altii.Va multumesc
adresa de email este bardi_ind@yahoo.com:(
Cel mai recent răspuns: lorelayold76 , utilizator 15:17, 29 Aprilie 2010
1. Revisal-ul se poate lista pe hartie.
2. Adresele de inaintare nu sunt formulare tipizate aprobate de Ministerul Muncii sau Inspectia Muncii , asa ca in adresa se poate scrie actualizarile facute
3. Programul de preluare ofera mai multe informatii decat sunt afisate ...:)

P.S.
Revisal-ul a fost impus de Inspectia Muncii si Ministerul Muncii in 2006 si nu de catre ITM-uri .
Am o mare rugaminte la d-nul/d-na freeelis: eu am Revisal varianta 2.0.6. , rog daca puteti sa-mi spuneti pe ce meniu post sa listez salariatii in plata la o anumita data pentru o anumita unitate, ca eu nu am gasit.
Sau de unde pot lista orice altceva.
Nea Schweitser,
in revisalu matale de pe comp poti sa:
-fisierle (.xml) se citesc cu editor de html, aka word sau browser.
-in fisiere ai campurile si liniile, unde chiar poti modifica diverse date
-le poti memora si schimba chiar la ei pe portal
--pentru asta trebuie sa ai user si pass, sa dai raportarea lunara si revisalul online.
acolo poti vedea contractele, poti vedea orice. practic iti trebuie acel numar de inregistrare pe care ti-l da.
Buna ziua,
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie varianta 1.1.0 pe mail la malexbutnariu@yahoo.co.uk
ursuletroz a scris:

Buna ziua,
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie varianta 1.1.0 pe mail la malexbutnariu@yahoo.co.uk


am trimis programul ....:)

Alte discuții în legătură

Revisal 1.0.0 sonya33 sonya33 buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare va rog ajutati-ma. multam fine (vezi toată discuția)
Revisal = registrul de evidenta al salariatilor Monica H. Monica H. Buna ziua tuturor, Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte, daca are cineva revisal versiunea 1.0.0 si imi poate da si mie aplicatia. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Revisal 1.0.0 ContSters131476 ContSters131476 Buna seara Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ? Am nevoie pentru preluarea bazei de date Multumesc mail: cristi_chi@mail.com (vezi toată discuția)