Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale afacere - vinuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

afacere - vinuri

doresc sa -mi deschid o firma pt a deschide o vinarie .ce acte imi trebuie???:( si la cati banuti sa ma astept???:O
pt infiintarea firmei 1000 -1200lei max.
Cred c-ati iesi mult mai ieftin c-un PFA...... undeva intre 100 - 250 lei.
Intrati pe onrc.ro si verificati la formulare inregistrare PF sau persoane juridice.