Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

evaluare

sunt asistent medical la o Unitate Medico-Sociala.as dori sa stiu daca este o lege comform careia trebuie sa fim supusi unei evaluari de catre conducerea unitatii
puneti intrebare foarte generica.orice angajator ( public sau privat ) are dreptul sa-si evalueze angajatii...
si nu ar trebui ca angajatii sa fie anuntati inainte si sa li se ofere o tematica