Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratie 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratie 010

Salut,

Vreau sa depun declaratia 010, deoarece nu mai am angajati decat in conventii. Fostul angajat a iesit la pensie si de la fisc mi s-a cerut decizie de incetare a activitatii, decizie ce nu s-a semnat, deoarece era angajata cu timp partial (cu norma intreaga figura la alta societate). Imi puteti spune ce act doveditor de incetare a activitatii atasez la aceasta declaratie?
Multumesc
O adresa eliberata de ITM