Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pierdut carnet de somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pierdut carnet de somaj

Am pierdut carnetul de somaj. Deocamdata nu am nici o stampila pe el pt ca inca nu mi-a venit indemnizatia. Cum se procedeaza in cazul pierderii?#-o Multumesc anticipat .
Mergi la AJOFM si prezinta situatia.