avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii fisa fiscala contract suspendat pt crestere copil
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

fisa fiscala contract suspendat pt crestere copil

cum se face fisa fiscala pentru un cim suspendat pt crestere copil, daca inceteaza dupa reluarea serviciului?? se trec sume in zero si gata?
nu a fost functie de baza - si doar 2 ore/zi
Cel mai recent răspuns: ContSters73517 , utilizator 19:39, 18 Februarie 2010
Daca a fost pastrata in baza de date(in perioada suspendarii) o inregistrati cu zero.

Daca nu are functie de baza tb sa aiba bifa in ff la rubrica in afara functieie de baza.
multumesc!:D

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa fiscala boholt boholt Buna ziua! Intrebarea mea este urmatoarea: Daca m-am mutat dintr-o localitate in alta, dar de un an nu am serviciu, este nevoie sa completez vreo fisa fiscala? ... (vezi toată discuția)
Data de incetare a suspendarii cim pentru crestere copil ela-ela ela-ela Buna ziua, Am o salariata care a nascut la data de 30.05.2010, a solicitat susp. CIM incepand cu 19.08.2010 (la sf. celor 126 zile de CM). Pe data de ... (vezi toată discuția)
Concediu crestere copil - contract suspendat CLASOR CONSULT CLASOR CONSULT Buna ziua, Indrumati-va si pe mina va rog asupra unei proceduri. Cum se face reluarea CIM daca salariata a fost in concediu de crestere copil? Contractul ... (vezi toată discuția)