Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii fisa fiscala contract suspendat pt crestere copil
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

fisa fiscala contract suspendat pt crestere copil

cum se face fisa fiscala pentru un cim suspendat pt crestere copil, daca inceteaza dupa reluarea serviciului?? se trec sume in zero si gata?
nu a fost functie de baza - si doar 2 ore/zi
Daca a fost pastrata in baza de date(in perioada suspendarii) o inregistrati cu zero.

Daca nu are functie de baza tb sa aiba bifa in ff la rubrica in afara functieie de baza.
multumesc!:D