Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxele la schimbul de apartament cu garsonierã
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxele la schimbul de apartament cu garsonierã

Vreau să schimb apartament cu 2 camere cu o garsonieră plus diferenţa (sulta). Doresc să ştiu dacă se face contract de schimb sau două cantracte de vânzare-cumpărare. De fapt, vreau să ştiu ce taxe trebuie plătite, pentru ce şi de către cine? Vă mulţumesc.
contactati-ma si va dau calculator de taxe si se calculeaza la valoarea cea mai mare a unuia din cele doua imobile cu stima www.7z7.ro