Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general termen depunere bilant societate suspendata iulie 2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

termen depunere bilant societate suspendata iulie 2009

Am o societate cu activitatea suspendata din 31.07.2009. Am obtinut derogare de la finante. Pt decembrie nu am depus 100 cu impozit pe profit deci trebuie sa depun 101 pana la 25 feb. Intrebarea mea este daca trebuie sa depun bilantul pana la 25 feb tinand cont ca am definitivat ex financiar pana la 25 feb?
nu ,aveti termen de depunere 30.04.2010
bilantul se depune la registrul comertului
Termenul pentru depunerea situatiilor financiare este 30.05.2010 (150 de zile de la incheierea exercitiului financiar).
fat frumos a scris:

Termenul pentru depunerea situatiilor financiare este 30.05.2010 (150 de zile de la incheierea exercitiului financiar).

asa este , nu stiu de ce am scris 04:">