Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii ore suplimentare
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

ore suplimentare

muncesc la un magazin 12 ore /zi timp de doua zile ,apoi am o zi libera ,cu salariul minim. ce bani ar trebui sa primesc pt orele suplimentare?
nu trebuie sa primiti bani . orele lucrate in plus in cele 2 zile le recuperati in ziua 3 libera .
Care sunt orele suplimentare :"> si care este programul de lucru din CIM ?