avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 887 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice CAT LA SUTA DIN ACHIZITII TREBUIE SA FIE ELECTRONICE?
Discuție deschisă în Achiziţii publice

CAT LA SUTA DIN ACHIZITII TREBUIE SA FIE ELECTRONICE?

Buna ziua,
Care este pragul achizitiilor electronice : 20% sau 50 %?Este vreo reglementare noua?
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: vlad nicolae , moderator 14:49, 24 Februarie 2010
Imi cer scuze daca am deranjat cu ceva. A fost fara intentie.
Nicio problema, Bianca. Eu imi cer scuze, m-am exprimat neclar. Ma refeream la unii colegi din alte autoritati, care sunt suparati ca nu pot realiza nici 20%, din motive obiective,dar 50%...
In niciun caz n-am vrut sa jignesc, mai ales pe cineva cu care comunic pe forum.:">
Doar acesta este rolul unui forum: sa dezbatem, nu sa ne certam.=D>
O zi buna!
Ultima modificare: Miercuri, 24 Februarie 2010
vlad nicolae, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atribuirea contractelor de achiziþie publicã prin mijloace electronice rebenciuc rebenciuc Daca am efectuat achizitii publice prin SEAP ( anunt de participare, anunt de atribuire ) atunci este considerat procent de indeplinire a cerintelor de ... (vezi toată discuția)
Procedura online andreeaz andreeaz Suntem obligati sa utilizam procedura onlline, dar nu s a dat nici un ghid, etapele care trebuiesc urmarite....primesc mereu pe mail- cursuri seap...tinute la ... (vezi toată discuția)
Achizitiile in seap Gabriel Amironesei Gabriel Amironesei Vineri, 3 aprilie a.c. a fost publicata în Monitorul Oficial nr. 215, partea I, Hotarârea nr. 370 pentru modificarea si completarea Normelor de aplicare a ... (vezi toată discuția)