Forum Discuţii juridice Achiziţii publice CAT LA SUTA DIN ACHIZITII TREBUIE SA FIE ELECTRONICE?
Discuție deschisă în Achiziţii publice

CAT LA SUTA DIN ACHIZITII TREBUIE SA FIE ELECTRONICE?

Buna ziua,
Care este pragul achizitiilor electronice : 20% sau 50 %?Este vreo reglementare noua?
Va multumesc!
Imi cer scuze daca am deranjat cu ceva. A fost fara intentie.
Nicio problema, Bianca. Eu imi cer scuze, m-am exprimat neclar. Ma refeream la unii colegi din alte autoritati, care sunt suparati ca nu pot realiza nici 20%, din motive obiective,dar 50%...
In niciun caz n-am vrut sa jignesc, mai ales pe cineva cu care comunic pe forum.:">
Doar acesta este rolul unui forum: sa dezbatem, nu sa ne certam.=D>
O zi buna!
vlad nicolae, moderator