Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Salariul de incadrare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Salariul de incadrare

Se pot majora drepturile salariale in cursul anului 2010 la personalul contractual in momentul promovarii in grad profesional?(promovarea a avut loc deoarece s-a desfiintat treapta de salarizare, avansarea a avut loc de la economist 3 la economist 2).
Va rog postati la Discutii juridice. Posibilitatea de majorare a drepturilor salariale are doar valente juridice si nu tine de contabilitate.