Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 2009

va rog ajutati-ma :( nu pot lucra in pdf bilant 2009,am incercat toate modalitatile, precizez ca pc are xp sp2 si adobe 9.3, dar nu este conectat la net, cum ma descurc??? ajutor mai precizez ca nu merge sa lucrez in el spune ca este un document extensie si nu e available si sa luam legatura cu cei care au facut documentul
elena mituta, utilizator
tot nu merge. dar este diferneta intre adobe reader si adobe acrobat?
De pret (imensa) : Adobe Reader este gratuit iar Adobe Acrobat este intre 300 si 600 $. Dar , Adobe Acrobat FACE CE FACE SI Adobe Reader. Nu si invers.

Aveti instalat Adobe Acrobat ? Verificati ce versiune este. Pe situl ANAF scrie ca aveti nevoie de Adobe Reader 8.2.0 sau o versiune mai recenta. Acelasi lucru este valabil si pentru Adobe Acrobat.

Daca nu merge insa cu Acrobat , instalati ceea ce vi se cere (Adobe Reader) caci este gratuit.
am resuuuuuuuuuuuusitttttttt
=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D> cu adobe acrobat 9 pro l am gasit si pe acesta gratis ;) va multumesc pentru sfaturi =D>:D:D:D:D:D:D