Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revisal 1.0.0
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revisal 1.0.0

Buna seara
Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date
Multumesc
mail: cristi_chi@mail.com

Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date. Adresa de email: andreea24hd@yahoo.com
Va multumesc

andreea24hd a scris:

Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date. Adresa de email: andreea24hd@yahoo.com
Va multumesc

Revisal 1.0.0. il puteti descarca de aici
[ link extern ]
Am urmatoarea problema si va rog sa ma ajutati:
Saptamana trecuta mi-a picat placa de baza a calculatorului.
La service au reustit sa-mi salveze datele.

Problema mea este ca nu mai gasesc Revisal-ul.Ca atare m-am apucat sa reinstalez programele.
- versiunea 1.0.0. am instalat-o de aici dar cum fac preluarea bazei de date?
-versiunea 2.0.6 : nu pot face preluare ptr. ca nu am date in prima versiune...
si asa mai departe...

Am incercat sa ignor toate aceste versiuni ( in ideea ca ptr. acele perioade au existat cartile de munca) si am descarcat versiunea 5.0.6 ptr. care am facut un Backup in ianuarie 2012.
Am procedat asa: am introdus manual angajatorul si am facut restaurare baze de date cu folderul salvat.
Imi spune ca salvarea bazei de date s-a efectuat dar nu-mi apare nimic in program

M-am blocat si nu mai stiu cum sa procedez...
Multumesc anticipat!
angizah, utilizator