avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1940 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revisal 1.0.0
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revisal 1.0.0

Buna seara
Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date
Multumesc
mail: cristi_chi@mail.com
Cel mai recent răspuns: angizah , utilizator 14:56, 21 Februarie 2012

Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date. Adresa de email: andreea24hd@yahoo.com
Va multumesc


andreea24hd a scris:


Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ?
Am nevoie pentru preluarea bazei de date. Adresa de email: andreea24hd@yahoo.com
Va multumesc



Revisal 1.0.0. il puteti descarca de aici
[ link extern ]
Am urmatoarea problema si va rog sa ma ajutati:
Saptamana trecuta mi-a picat placa de baza a calculatorului.
La service au reustit sa-mi salveze datele.

Problema mea este ca nu mai gasesc Revisal-ul.Ca atare m-am apucat sa reinstalez programele.
- versiunea 1.0.0. am instalat-o de aici dar cum fac preluarea bazei de date?
-versiunea 2.0.6 : nu pot face preluare ptr. ca nu am date in prima versiune...
si asa mai departe...

Am incercat sa ignor toate aceste versiuni ( in ideea ca ptr. acele perioade au existat cartile de munca) si am descarcat versiunea 5.0.6 ptr. care am facut un Backup in ianuarie 2012.
Am procedat asa: am introdus manual angajatorul si am facut restaurare baze de date cu folderul salvat.
Imi spune ca salvarea bazei de date s-a efectuat dar nu-mi apare nimic in program

M-am blocat si nu mai stiu cum sa procedez...
Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Marți, 21 Februarie 2012
angizah, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal = registrul de evidenta al salariatilor Monica H. Monica H. Buna ziua tuturor, Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte, daca are cineva revisal versiunea 1.0.0 si imi poate da si mie aplicatia. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Revisal 1.0.0 sonya33 sonya33 buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare va rog ajutati-ma. multam fine (vezi toată discuția)
Revisal versiunea 1.0.0 Munteanu V Munteanu V buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare. Va rog ajutati-ma. Am primit un kit de instalare dar a ... (vezi toată discuția)