Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... hotararea 223
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

hotararea 223

am avut un proces de plangere contraventionala cu politia procesul s-a terrminat cu hotararea 223 ce inseamna asta
haha...elaborati, va rugam..sigur nu asta e tot....plangere contraventionala s eface pe og 2/2001 in completare cu alte acte specifice, gen oug 195/2002...etc....reveniti cu detalii..asta pt ca poate exista o anume hotarare 223 in fiecare an!!!!

Detalii dosar
Număr dosar: 1330/828/2009 Dată înregistrare: 14.10.2009
Complet: C2 - Miercuri - civil - ora: 09:00 Următorul termen: Dosar finalizat prin hotătâre - nr. 223
Obiectul cauzei: plângere contravetionala declinat de la Judecătoria Piteşti dosar nr. 8087/280/2009

imi poate raspunde si mie cineva vA ROG