avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 984 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale fisa postului pentru un administrator de firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

fisa postului pentru un administrator de firma

buna sunt un administrator de firma va rog din sufet trimitetim pe forum modele pt fisa postului administrator si vinzator va multumesc mult!!!!!
Cel mai recent răspuns: Lelia Ionescu , Contabil 09:04, 3 Martie 2010
Consultati rubrica documente utile.cred ca sunt incarcate acolo de mine si de ceilalti colegi de pe site

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului CORSATEA CORSATEA Nu inteleg cum de a ajuns pe acest site fisa postului cu numele DOINA Maria CORSATEA, care imi apartine mie, fiind un document personal si confidential. ... (vezi toată discuția)
Fise post ContSters10241 ContSters10241 Buna Ziua Va rog ajutatima sa gasesc niste modele de fise post cu criterii de evaluare pentru urmatoarele ocupatii Administrator vinzator ... (vezi toată discuția)
Contorizarea numarului de mesaje in forum sta pe loc MARTA SIMONA PETRE MARTA SIMONA PETRE Asa cum am semnalat in aceasta dimineata si la rubrica modificari, desi continui sa raspund in forum , pe pagina consultantilor contorizarea raspunsurilor sta ... (vezi toată discuția)